STIGA Autoclip 720 S 30Ah (6000m²)

STIGA Autoclip 720 S 30Ah (6000m²)

Tootja: Stiga
Mudel: Autoclip 720 S
Saadavus:
Laos
Hind: 5 040.00€ Maksudeta: 4 200.00€
Kirjeldus

Stiga Autoclip 720 S 30Ah robotniiduk on mõeldud aedadele suurusega kuni 6000m², niidetav ala on võimalik jagada kuni 4 erinevaks tsooniks. Seadme töötsükkel on kuni 10 tundi ning autonoomne laadimistsükkel kestab samuti 10 tundi.

Roostevabast terasest 36 cm laiune tera ja igapäevane niitmine Stiga Autoclip 720 S 30Ah robotniidukiga annavad kokku suurepärase niitmistulemuse. Niidukil on harjadevaba mootor, mis tagab niiduki kolmele liitium-ioon akule pikema eluea ning samas on ka madala müratasemega. Niidukil on erinevad kontrollsensorid ja bluetooth liides, lisavarustusena on võimalik paigaldada SMS teavituste moodul.


Tehnilised põhiandmed

 

Tarnekomplekt

Aku mahtuvus 30 Ah   Laadimisalus
Lõikelaius 36 cm   Toiteplokk
Lõikekõrgus 24 – 64 mm   Piirdetraat – 0 m
Soovituslik pindala 4000 m²   Kinnitusklambrid – 20 tk
Aku tööaeg 10h      

 

Ülevaade niidukist

 

Niitmise effektiivsus

Kombinatsioon niiduki liikumiskiirusest ja laiast terast annavad eeskujuliku töötunni ja ruutmeetri suhte. Tulemuseks võit ajas ja sääst energiakulus.

Teekond laadijasse

Autoclip ei vaja eraldi juhtkaablit laadijani. Kui aku vajab laadimist tuvastab Autoclip perimeetrikaabli ja liigub sedamööda laadimisjaama. Võimalus on seadistada kodutee ka kaablist teatud kindla vahemaa kaugusele.

Terade turva-stopp

Niitmisrežiimil Autoclip robotniiduki üles tõstmisel või küljele kallutamisel peatub terade ringlemine automaatselt.

Bluetooth vastvõtja

Juhtmevabaks tarkvara uuenduste laadimiseks ja diagnostikaks on Autoclip varustatud Bluetooth'iga. Samuti on võimalik läbi Bluetooth'i seadme kaugjuhtimine.

Piiri pügamine

Aegajalt võtab muidu random-režiimil töötav niiduk kätte ja teeb tiiru ümber perimeetri, trimmides nii ära aia piiri ja kindlustades veelgi perfektsema lõpptulemuse.

Harjadeta mootor

Harjadeta mootori eelis on väiksem energiakadu, mis on saavutatud elektromagnetite kasutamisel tavapäraste harjade asemel. Väiksem energiavajadus säästab akut ja võimaldab pikemat töötsüklit. Samuti on sellise mootoril vaiksem käik.

Güroskoop

Autoclip robotniidukil aitab kalletega toime tulla sisseehitatud güroskoop.

Spiraalne liikumine

Tuvastades üldisest foonist kõrgema muru lülitub sisse spiraalne liikumine, mis võimaldab korraga suurema ala kui üks käigutee, ühtlaseks pügada.

 

Li-ion tehnoloogia

Uusim tipptasemel tehnoloogia baseerub liitium patareidel. See on hetkel akutööstuse kaasaegseim lahendus, tagamaks suurima jõudluse koos pikema tööajaga.

Kuni 4 erineva ala haldamine

Seade võimaldab niidetaval alal määrata 4 erinevat tsooni. Kui niidetavas aias on alasid, millele ligipääs on kitsendatud ja on oht, et robot võib sinna mitte liiga sageli sattuda või vastupidi sinna liiga kauaks toimetama jääda, on võimalik niidukile 'selgeks õpetada' nii pääs nendele aladele, kui niitmise aeg ja sagedus.

Modullaarne tera kiirus

Modullaarsus tagab tera stabiilse pöörlemiskiiruse, mis ei muutu ka tühjeneva aku korral ega raskemates lõiketingimustes nagu kalded või märg muru.

Niidetud muru sensor

Tänu sensorile tuvastab Autoclip, kui muru on piisavalt lühike ning ei vaja täiendavat pügamist. Sellisel juhul pöördub robot tagasi jaama ja ootab järgmist töötsüklit. Tühja töö vältimine säästab energiat ja pikendab aku eluiga.

Takistus sensorid ratastes

Kui Autoclip sõidab vastu teele jäänud takistust, siis ratastele avalduva pinge suurenemisel katkestatakse vedu ja niiduk saab impulsi tagurdamiseks. Peale tagurdamist jätkab Autoclip niitmist teisel trajektooril.

Vihmasensor

Et niitmine kuiva ilmaga annab parima tulemuse, annab vihmasensor Autoclip robotniidukile automaatselt korralduse jaama naasmiseks. Sinna jääb niiduk kuni saju lõpuni. Vastavalt erinevatele ilmaoludele saab Sensori tundlikust muuta, ajutiselt peatada või ka täielikult välja lülitada.

Terad roostevabast terasest

Parim lõiketulemus! Ei ole võrreldav jõhvi- või tavalise metalltera lõikega. Autoclip niiduki terad on roostevabast terasest, vastupidavad ja nõuavad vaid minimaalset hooldust.

 

Tehnilised andmed
Võimsus
Maks. tööala 6000 m²
Mootori tüüp Harjavaba
Akude arv 3
Aku tüüp Liitium-ioon
Aku pinge 25,9 V
Akumaht 30 Ah
Laadimisaeg 10h
Tööaeg 10h
Niidusüsteem
Tera tüüp 4 haru / 8 serva
Terade arv 1
Niidulaius 36 cm
Niidukõrgus 24-64 mm
Tera kiirus Modullaarne; 3000 rpm
Niitmismeetod Ebakorrapärane; Spiraalne
Niidukiirus 30 m/min
Murusensor Jah
Vihmasensor Jah
Maks. lubatud kalle 20-45 %
Maks. hallatavad alad 4
Standarvarustus ja paigaldus
Kaabli pikkus 0 m
Kinnitusnaelad 20
Laadimisjaam Jah
Laadimisjaama kaitsekate Valikuline
Bluetooth Jah
Garantii 2 aastat
Turvalisus
Takistusandurid Jah
Tõstmisandurid Jah
Põrkesensor Jah
Avarii Stopp Jah
PIN kood Jah
Alarm Ei
Müratase 65-75 dB(A)
Üldmõõtmed
Kaal aku(de)ga 18,4 kg
Mõõdud (PxLxK) 910 X 800 X 390 mm

Kokkusobivad tooted