STIGA Autoclip 325 (1600 m²)

STIGA Autoclip 325 (1600 m²)

Tootja: Stiga
Mudel: Autoclip 325
Saadavus:
Laos
Hind: 1 795.00€ Maksudeta: 1 495.83€
Kirjeldus

Naudi loodust, veeda aega pere ja sõprade seltsis või sõida kasvõi puhkusele! Stiga robotniiduk hoolitseb Su aiamuru eest iseseisvalt ja suurepärase lõpptulemusega.

6,9 Ah liitium-ioon akuga varustatud Stiga Autoclip 325 sobib 1600m² suurusele aiale ning takistuseks ei ole ka kalletega maastik ega keerukam aiaplaneering, sest pöetava ala saab jagada 4 erinevaks tsooniks. 29 cm laiune lõiketera on roostevabast terasest ja selle pöörlemiskiirus seadistub muru pikkuse järgi. See tagab pikema eluea nii akule kui mootorile.


Tehnilised põhiandmed

 

Tarnekomplekt

Aku mahtuvus 6,9 Ah   Laadimisalus
Lõikelaius 29 cm   Toiteplokk
Lõikekõrgus 25 – 65 mm   Piirdetraat – 0 m
Soovituslik pindala 1600 m²   Kinnitusklambrid – 20 tk
Aku tööaeg 2 h 30 min      

 

Ülevaade niidukist

Teekond laadijasse

Autoclip ei vaja eraldi juhtkaablit laadijani. Kui aku vajab laadimist tuvastab Autoclip perimeetrikaabli ja liigub sedamööda laadimisjaama. Võimalus on seadistada kodutee ka kaablist teatud kindla vahemaa kaugusele.

Terade turva-stopp

Niitmisrežiimil Autoclip robotniiduki üles tõstmisel või küljele kallutamisel peatub terade ringlemine automaatselt.

Bluetooth vastvõtja

Juhtmevabaks tarkvara uuenduste laadimiseks ja diagnostikaks on Autoclip varustatud Bluetooth'iga. Samuti on võimalik läbi Bluetooth'i seadme kaugjuhtimine.

Piiri pügamine

Aegajalt võtab muidu random-režiimil töötav niiduk kätte ja teeb tiiru ümber perimeetri, trimmides nii ära aia piiri ja kindlustades veelgi perfektsema lõpptulemuse.

Güroskoop

Autoclip robotniidukil aitab kalletega toime tulla sisseehitatud güroskoop.

Spiraalne liikumine

Tuvastades üldisest foonist kõrgema muru lülitub sisse spiraalne liikumine, mis võimaldab korraga suurema ala kui üks käigutee, ühtlaseks pügada.

Li-ion tehnoloogia

Uusim tipptasemel tehnoloogia baseerub liitium patareidel. See on hetkel akutööstuse kaasaegseim lahendus, tagamaks suurima jõudluse koos pikema tööajaga.

 

Kerge kaal

Väike, kompaktne ja kergekaaluline. Autoclip sobib kesk-suurema poolsetele aedadele, keerukas aiakujundus ega kitsad läbipääsukohad ei valmista niidukile raskusi. Autoclip võtab probleemideta kaldeid ega jäta endast maha rööpaid.

Kuni 4 erineva ala haldamine

Seade võimaldab niidetaval alal määrata 4 erinevat tsooni. Kui niidetavas aias on alasid, millele ligipääs on kitsendatud ja on oht, et robot võib sinna mitte liiga sageli sattuda või vastupidi sinna liiga kauaks toimetama jääda, on võimalik niidukile 'selgeks õpetada' nii pääs nendele aladele, kui niitmise aeg ja sagedus.

Modullaarne tera kiirus

Modullaarsus tagab tera stabiilse pöörlemiskiiruse, mis ei muutu ka tühjeneva aku korral ega raskemates lõiketingimustes nagu kalded või märg muru.

Takistus sensorid ratastes

Kui Autoclip sõidab vastu teele jäänud takistust, siis ratastele avalduva pinge suurenemisel katkestatakse vedu ja niiduk saab impulsi tagurdamiseks. Peale tagurdamist jätkab Autoclip niitmist teisel trajektooril.

Vihmasensor

Et niitmine kuiva ilmaga annab parima tulemuse, annab vihmasensor Autoclip robotniidukile automaatselt korralduse jaama naasmiseks. Sinna jääb niiduk kuni saju lõpuni. Vastavalt erinevatele ilmaoludele saab Sensori tundlikust muuta, ajutiselt peatada või ka täielikult välja lülitada.

Terad roostevabast terasest

Parim lõiketulemus! Ei ole võrreldav jõhvi- või tavalise metalltera lõikega. Autoclip niiduki terad on roostevabast terasest, vastupidavad ja nõuavad vaid minimaalset hooldust.

 

Tehnilised andmed
Võimsus
Maks. tööala 1600 m²
Mootori tüüp Harjadega
Akude arv 1
Aku tüüp Liitium-ioon
Aku pinge 25,9 V
Akumaht 7,5 Ah
Laadimisaeg 3h
Tööaeg 2h30
Niidusüsteem
Tera tüüp 4 haru / 8 serva
Terade arv 1
Niidulaius 29 cm
Niidukõrgus 25-65 mm
Tera kiirus Modullaarne; 3300-3600 rpm
Niitmismeetod Ebakorrapärane; Spiraalne
Niidukiirus 30 m/min
Murusensor Ei
Vihmasensor Jah
Maks. lubatud kalle 35-45 %
Maks. hallatavad alad 4
Standarvarustus ja paigaldus
Kaabli pikkus 0 m
Kinnitusnaelad 20
Laadimisjaam Jah
Laadimisjaama kaitsekate Ei
Bluetooth Jah
Garantii 2 aastat
Turvalisus
Takistusandurid Jah
Tõstmisandurid Jah
Põrkesensor Jah
Avarii Stopp Jah
PIN kood Jah
Alarm Ei
Müratase 65-72 dB(A)
Üldmõõtmed
Kaal aku(de)ga 12,9 kg
Mõõdud (PxLxK) -

Kokkusobivad tooted