ALPINA AR1 (500 m²)

ALPINA AR1 (500 m²)

Tootja: Alpina
Mudel: AR1 500
Saadavus:
Laos
Hind: 1 149.00€ Maksudeta: 957.50€
Kirjeldus

ALPINA AR1 500 on loodussõbralik ja lihtsalt installeeritav robotniiduk, millest saab kiirelt Sinu hinnatud liitlane võitluses pealekasvava õuemuruga. Tõhus, vaikne ja turvaline kaaslane Sinu aias.

Niiduk on mõeldid väiksematele aedadele, suurusega kuni 500m², niidetav ala on võimalik jagada kaheks tsooniks. Erinevad andurid tuvastavad takistusi ja juhivad roboti nendest mööda. Niidetud muru puistatakse ühtlaselt laiali, et saavutada hea multš ja suurepärases korras muru. Automaatne laadimine tagab, et niiduk läheb laadimisjaama kohe, kui aku hakkab tühjenema.


Tehnilised põhiandmed

 

Tarnekomplekt

Aku mahtuvus 2,5 Ah   Laadimisalus
Lõikelaius 25 cm   Toiteplokk
Lõikekõrgus 25 – 60 mm   Piirdetraat – 100 m
Soovituslik pindala 500 m²   Kinnitusklambrid – 100 tk
Aku tööaeg 50 min      

 

Ülevaade niidukist

 

Teekond laadijasse

ALPINA AR1 ei vaja eraldi juhtkaablit laadijani. Kui aku vajab laadimist tuvastab Autoclip perimeetrikaabli ja liigub sedamööda laadimisjaama. Võimalus on seadistada kodutee ka kaablist teatud kindla vahemaa kaugusele.

Terade turva-stopp

Niitmisrežiimil ALPINA AR1 robotniiduki üles tõstmisel või küljele kallutamisel peatub terade ringlemine automaatselt.

Piiri pügamine

Aegajalt võtab muidu random-režiimil töötav niiduk kätte ja teeb tiiru ümber perimeetri, trimmides nii ära aia piiri ja kindlustades veelgi perfektsema lõpptulemuse.

Güroskoop

ALPINA AR1 robotniidukil aitab kalletega toime tulla sisseehitatud güroskoop.

Spiraalne liikumine

Tuvastades üldisest foonist kõrgema muru lülitub sisse spiraalne liikumine, mis võimaldab korraga suurema ala kui üks käigutee, ühtlaseks pügada.

Li-ion tehnoloogia

Uusim tipptasemel tehnoloogia baseerub liitium patareidel. See on hetkel akutööstuse kaasaegseim lahendus, tagamaks suurima jõudluse koos pikema tööajaga.

Kerge kaal

Väike, kompaktne ja kergekaaluline. ALPINA AR1 sobib väiksemapoolsetele aedadele, keerukas aiakujundus ega kitsad läbipääsukohad ei valmista niidukile raskusi. ALPINA AR1 võtab probleemideta kaldeid ega jäta endast maha rööpaid.

 

Kuni 2 erineva ala haldamine

Seade võimaldab niidetaval alal määrata 2 erinevat tsooni. Kui niidetavas aias on alasid, millele ligipääs on kitsendatud ja on oht, et robot võib sinna mitte liiga sageli sattuda või vastupidi sinna liiga kauaks toimetama jääda, on võimalik niidukile 'selgeks õpetada' nii pääs nendele aladele, kui niitmise aeg ja sagedus.

Modullaarne tera kiirus

Modullaarsus tagab tera stabiilse pöörlemiskiiruse, mis ei muutu ka tühjeneva aku korral ega raskemates lõiketingimustes nagu kalded või märg muru.

Takistus sensorid ratastes

Kui ALPINA AR1 sõidab vastu teele jäänud takistust, siis ratastele avalduva pinge suurenemisel katkestatakse vedu ja niiduk saab impulsi tagurdamiseks. Peale tagurdamist jätkab ALPINA AR1 niitmist teisel trajektooril.

Vihmasensor

Et niitmine kuiva ilmaga annab parima tulemuse, annab vihmasensor ALPINA AR1 robotniidukile automaatselt korralduse jaama naasmiseks. Sinna jääb niiduk kuni saju lõpuni. Vastavalt erinevatele ilmaoludele saab Sensori tundlikust muuta, ajutiselt peatada või ka täielikult välja lülitada.

Terad roostevabast terasest

Parim lõiketulemus! Ei ole võrreldav jõhvi- või tavalise metalltera lõikega. ALPINA AR1 niiduki terad on roostevabast terasest, vastupidavad ja nõuavad vaid minimaalset hooldust.

 

Tehnilised andmed
Võimsus
Maks. tööala 500 m²
Mootori tüüp Harjadega
Akude arv 1
Aku tüüp Liitium-ioon
Aku pinge 25,9 V
Akumaht 2,5 Ah
Laadimisaeg 1h 15min
Tööaeg 50 min
Niidusüsteem
Tera tüüp 4 haru / 8 serva
Terade arv 1
Niidulaius 25 cm
Niidukõrgus 25-60 mm
Tera kiirus Modullaarne; 2400 rpm
Niitmismeetod Ebakorrapärane; Spiraalne
Niidukiirus 25 m/min
Murusensor Ei
Vihmasensor Jah
Maks. lubatud kalle 20-45 %
Maks. hallatavad alad 2
Standarvarustus ja paigaldus
Kaabli pikkus 100 m
Kinnitusnaelad 100
Laadimisjaam Jah
Laadimisjaama kaitsekate Ei
Bluetooth Valikuline
Garantii 2 aastat
Turvalisus
Takistusandurid Jah
Tõstmisandurid Jah
Põrkesensor Jah
Avarii Stopp Jah
PIN kood Jah
Alarm Ei
Müratase 65-72 dB(A)
Üldmõõtmed
Kaal aku(de)ga 9,5 kg
Mõõdud (PxLxK) 533 X 420 X 252 mm

Kokkusobivad tooted