STIGA Autoclip 225 S (1100 m²)

STIGA Autoclip 225 S (1100 m²)

Tootja: Stiga
Mudel: Autoclip 225 S
Saadavus:
Laos
Hind: 1 650.00€ Maksudeta: 1 375.00€
Kirjeldus

Stiga Autoclip 225 S haldab 1100 m2 suurust ala, mis on jaotatud kuni neljaks tsooniks. Robotniidukil Autoclip 225 S on 2 akut LI-ION 2,5 AH, mille tööaeg ühe laadimisega on 2 t.

Tipptasemel navigatsiooniseadmed, nagu kodeerimisseade, inklinomeeter ja güroskoop, tagavad, et töö saab tõhusalt tehtud. Bluetooth-vastuvõtja kuulub lisavarustusse.


Tehnilised põhiandmed

 

Tarnekomplekt

Aku mahtuvus 2 x 2,5 Ah   Laadimisalus
Lõikelaius 25 cm   Toiteplokk
Lõikekõrgus 25 – 60 mm   Piirdetraat – 0 m
Soovituslik pindala 1100 m²   Kinnitusklambrid – 20 tk
Aku tööaeg 2 h 00 min      

 

Ülevaade niidukist

 

Teekond laadijasse

Autoclip ei vaja eraldi juhtkaablit laadijani. Kui aku vajab laadimist tuvastab Autoclip perimeetrikaabli ja liigub sedamööda laadimisjaama. Võimalus on seadistada kodutee ka kaablist teatud kindla vahemaa kaugusele.

Terade turva-stopp

Niitmisrežiimil Autoclip robotniiduki üles tõstmisel või küljele kallutamisel peatub terade ringlemine automaatselt.

Bluetooth vastvõtja (lisavarustus)

Juhtmevabaks tarkvara uuenduste laadimiseks ja diagnostikaks on Autoclip varustatud Bluetooth'iga. Samuti on võimalik läbi Bluetooth'i seadme kaugjuhtimine.

Piiri pügamine

Aegajalt võtab muidu random-režiimil töötav niiduk kätte ja teeb tiiru ümber perimeetri, trimmides nii ära aia piiri ja kindlustades veelgi perfektsema lõpptulemuse.

Harjadeta mootor

Harjadeta mootori eelis on väiksem energiakadu, mis on saavutatud elektromagnetite kasutamisel tavapäraste harjade asemel. Väiksem energiavajadus säästab akut ja võimaldab pikemat töötsüklit. Samuti on sellise mootoril vaiksem käik.

Güroskoop

Autoclip robotniidukil aitab kalletega toime tulla sisseehitatud güroskoop.

Spiraalne liikumine

Tuvastades üldisest foonist kõrgema muru lülitub sisse spiraalne liikumine, mis võimaldab korraga suurema ala kui üks käigutee, ühtlaseks pügada.

Li-ion tehnoloogia

Uusim tipptasemel tehnoloogia baseerub liitium patareidel. See on hetkel akutööstuse kaasaegseim lahendus, tagamaks suurima jõudluse koos pikema tööajaga.

 

Kerge kaal

Väike, kompaktne ja kergekaaluline. Autoclip sobib keskmise suurusega aedadele, keerukas aiakujundus ega kitsad läbipääsukohad ei valmista niidukile raskusi. Autoclip võtab probleemideta kaldeid ega jäta endast maha rööpaid.

Kuni 4 erineva ala haldamine

Seade võimaldab niidetaval alal määrata 4 erinevat tsooni. Kui niidetavas aias on alasid, millele ligipääs on kitsendatud ja on oht, et robot võib sinna mitte liiga sageli sattuda või vastupidi sinna liiga kauaks toimetama jääda, on võimalik niidukile 'selgeks õpetada' nii pääs nendele aladele, kui niitmise aeg ja sagedus.

Modullaarne tera kiirus

Modullaarsus tagab tera stabiilse pöörlemiskiiruse, mis ei muutu ka tühjeneva aku korral ega raskemates lõiketingimustes nagu kalded või märg muru.

Niidetud muru sensor

Tänu sensorile tuvastab Autoclip, kui muru on piisavalt lühike ning ei vaja täiendavat pügamist. Sellisel juhul pöördub robot tagasi jaama ja ootab järgmist töötsüklit. Tühja töö vältimine säästab energiat ja pikendab aku eluiga.

Takistus sensorid ratastes

Kui Autoclip sõidab vastu teele jäänud takistust, siis ratastele avalduva pinge suurenemisel katkestatakse vedu ja niiduk saab impulsi tagurdamiseks. Peale tagurdamist jätkab Autoclip niitmist teisel trajektooril.

Vihmasensor

Et niitmine kuiva ilmaga annab parima tulemuse, annab vihmasensor Autoclip robotniidukile automaatselt korralduse jaama naasmiseks. Sinna jääb niiduk kuni saju lõpuni. Vastavalt erinevatele ilmaoludele saab Sensori tundlikust muuta, ajutiselt peatada või ka täielikult välja lülitada.

Terad roostevabast terasest

Parim lõiketulemus! Ei ole võrreldav jõhvi- või tavalise metalltera lõikega. Autoclip niiduki terad on roostevabast terasest, vastupidavad ja nõuavad vaid minimaalset hooldust.

 

Tehnilised andmed
Võimsus
Maks. tööala 1100 m²
Mootori tüüp Harjavaba
Akude arv 2
Aku tüüp Liitium-ioon
Aku pinge 25,9 V
Akumaht 2,5 Ah
Laadimisaeg 2h
Tööaeg 2h
Niidusüsteem
Tera tüüp 4 haru / 8 serva
Terade arv 1
Niidulaius 25 cm
Niidukõrgus 25-60 mm
Tera kiirus Modullaarne; 2800 rpm
Niitmismeetod Ebakorrapärane; Spiraalne
Niidukiirus 30 m/min
Murusensor Jah
Vihmasensor Jah
Maks. lubatud kalle 20-45 %
Maks. hallatavad alad 4
Standarvarustus ja paigaldus
Kaabli pikkus 0 m
Kinnitusnaelad 20
Laadimisjaam Jah
Laadimisjaama kaitsekate Ei
Bluetooth Jah
Garantii 2 aastat
Turvalisus
Takistusandurid Jah
Tõstmisandurid Jah
Põrkesensor Jah
Avarii Stopp Jah
PIN kood Jah
Alarm Ei
Müratase 65-70 dB(A)
Üldmõõtmed
Kaal aku(de)ga 9,8 kg
Mõõdud (PxLxK) 533 X 420 X 252 mm

Kokkusobivad tooted