STIGA Autoclip 528 S (2600m²)

STIGA Autoclip 528 S (2600m²)

Tootja: Stiga
Mudel: Autoclip 528 S
Saadavus:
Laos
Hind: 2 499.00€ Maksudeta: 2 082.50€
Kirjeldus

Stiga Autoclip 528 S robotniiduk on mõeldud aedadele suurusega 2600m², niidetav ala on võimalik jagada kuni 4 erinevaks tsooniks. Seadme töötsükkel on 3 tundi ja 30 minutit ning autonoomne laadimistsükkel 2 tundi ja 30 minutit.

Roostevabast terasest 29 cm laiune tera ja igapäevane niitmine Stiga Autoclip 528 S robotniidukiga annavad kokku suurepärase niitmistulemuse. Niiduk on varustatud 7,5 Ah liitium-ioon akuga, harjadevaba mootor tagab niiduki madala mürataseme ja aku pikema eluea. Niidukil on erinevad kontrollsensorid ja bluetooth liides. Standardvarustusse kuulub laadimisjaama kate, mis pakub niidukile lisakaitset päikese ja vihma eest.


Tehnilised põhiandmed

 

Tarnekomplekt

Aku mahtuvus 7,5 Ah   Laadimisalus
Lõikelaius 29 cm   Laadimisjaama kaitsekate
Lõikekõrgus 25 – 65 mm      
Soovituslik pindala 2600 m²   Kinnitusklambrid – 20 tk
Aku tööaeg 3 h 30 min   Toiteplokk

 

Ülevaade niidukist

 

Niitmise efektiivsus

Kombinatsioon niiduki liikumiskiirusest ja laiast terast annavad eeskujuliku töötunni ja ruutmeetri suhte. Tulemuseks võit ajas ja sääst energiakulus.

Teekond laadijasse

Autoclip ei vaja eraldi juhtkaablit laadijani. Kui aku vajab laadimist tuvastab Autoclip perimeetrikaabli ja liigub sedamööda laadimisjaama. Võimalus on seadistada kodutee ka kaablist teatud kindla vahemaa kaugusele.

Laadimisjaama kate

Niidukiga on kaasa laadimisjaama kate, mis kaitseb niidukit päikese ja vihma eest laadimise käigus ja töötsüklite vahelise ajal.

Terade turva-stopp

Niitmisrežiimil Autoclip robotniiduki üles tõstmisel või küljele kallutamisel peatub terade ringlemine automaatselt.

Bluetooth vastvõtja

Juhtmevabaks tarkvara uuenduste laadimiseks ja diagnostikaks on Autoclip varustatud Bluetooth'iga. Samuti on võimalik läbi Bluetooth'i seadme kaugjuhtimine.

Piiri pügamine

Aegajalt võtab muidu random-režiimil töötav niiduk kätte ja teeb tiiru ümber perimeetri, trimmides nii ära aia piiri ja kindlustades veelgi perfektsema lõpptulemuse.

Harjadeta mootor

Harjadeta mootori eelis on väiksem energiakadu, mis on saavutatud elektromagnetite kasutamisel tavapäraste harjade asemel. Väiksem energiavajadus säästab akut ja võimaldab pikemat töötsüklit. Samuti on sellise mootoril vaiksem käik.

Güroskoop

Autoclip robotniidukil aitab kalletega toime tulla sisseehitatud güroskoop.

Spiraalne liikumine

Tuvastades üldisest foonist kõrgema muru lülitub sisse spiraalne liikumine, mis võimaldab korraga suurema ala kui üks käigutee, ühtlaseks pügada.

 

Li-ion tehnoloogia

Uusim tipptasemel tehnoloogia baseerub liitium patareidel. See on hetkel akutööstuse kaasaegseim lahendus, tagamaks suurima jõudluse koos pikema tööajaga.

Kuni 4 erineva ala haldamine

Seade võimaldab niidetaval alal määrata 4 erinevat tsooni. Kui niidetavas aias on alasid, millele ligipääs on kitsendatud ja on oht, et robot võib sinna mitte liiga sageli sattuda või vastupidi sinna liiga kauaks toimetama jääda, on võimalik niidukile 'selgeks õpetada' nii pääs nendele aladele, kui niitmise aeg ja sagedus.

Modullaarne tera kiirus

Modullaarsus tagab tera stabiilse pöörlemiskiiruse, mis ei muutu ka tühjeneva aku korral ega raskemates lõiketingimustes nagu kalded või märg muru.

Niidetud muru sensor

Tänu sensorile tuvastab Autoclip, kui muru on piisavalt lühike ning ei vaja täiendavat pügamist. Sellisel juhul pöördub robot tagasi jaama ja ootab järgmist töötsüklit. Tühja töö vältimine säästab energiat ja pikendab aku eluiga.

Takistus sensorid ratastes

Kui Autoclip sõidab vastu teele jäänud takistust, siis ratastele avalduva pinge suurenemisel katkestatakse vedu ja niiduk saab impulsi tagurdamiseks. Peale tagurdamist jätkab Autoclip niitmist teisel trajektooril.

Vihmasensor

Et niitmine kuiva ilmaga annab parima tulemuse, annab vihmasensor Autoclip robotniidukile automaatselt korralduse jaama naasmiseks. Sinna jääb niiduk kuni saju lõpuni. Vastavalt erinevatele ilmaoludele saab Sensori tundlikust muuta, ajutiselt peatada või ka täielikult välja lülitada.

Terad roostevabast terasest

Parim lõiketulemus! Ei ole võrreldav jõhvi- või tavalise metalltera lõikega. Autoclip niiduki terad on roostevabast terasest, vastupidavad ja nõuavad vaid minimaalset hooldust.

 

Tehnilised andmed
Võimsus
Maks. tööala 2600 m²
Mootori tüüp Harjavaba
Akude arv 1
Aku tüüp Liitium-ioon
Aku pinge 25,9 V
Akumaht 7,5 Ah
Laadimisaeg 2h30
Tööaeg 3h30
Niidusüsteem
Tera tüüp 4 haru / 8 serva
Terade arv 1
Niidulaius 29 cm
Niidukõrgus 20-65 mm
Tera kiirus Modullaarne; 3000 rpm
Niitmismeetod Ebakorrapärane; Spiraalne
Niidukiirus 30 m/min
Murusensor Jah
Vihmasensor Jah
Maks. lubatud kalle 20-45 %
Maks. hallatavad alad 4
Standarvarustus ja paigaldus
Kaabli pikkus 0 m
Kinnitusnaelad 20
Laadimisjaam Jah
Laadimisjaama kaitsekate Jah
Bluetooth Jah
Garantii 2 aastat
Turvalisus
Takistusandurid Jah
Tõstmisandurid Jah
Põrkesensor Jah
Avarii Stopp Jah
PIN kood Jah
Alarm Ei
Müratase 65-70 dB(A)
Üldmõõtmed
Kaal aku(de)ga 16,1 kg
Mõõdud (PxLxK) 630 X 502 X 290 mm

Kokkusobivad tooted