GARDENA R80Li (800 m²)

GARDENA R80Li (800 m²)

Tootja: Gardena
Mudel: Gardena R80Li
Saadavus:
Laos
Hind: 1 399.00€ Maksudeta: 1 165.83€
Kirjeldus

Innovatiivne GARDENA robotniiduk R80Li niidab Teie eest: ta niidab muru iseseisvalt, samal ajal, kui teie naudite oma vaba aega ja teete midagi muud.

Tänu ebakorrapärasele liikumismustrile, niidab robotniiduki R80Li tõhusalt, usaldusväärselt ja murule rattajälgi jätmata kuni 800 m² muruplatsi. Alati on tulemuseks suurepäraselt hooldatud muru.


Tehnilised põhiandmed

 

Tarnekomplekt

Aku mahtuvus 1,6 Ah   Laadimisalus
Lõikelaius 17 cm   Toiteplokk
Lõikekõrgus 20 – 50 mm   Piirdetraat – 200 m
Soovituslik pindala 800 m²   Kinnitusklambrid – 400 tk
Aku tööaeg 1 h   Varuterad – 3 tk

 

Ülevaade niidukist

 

GARDENA R80Li on innovatiivne robotniiduk mis niidab Teie eest: ta niidab muru iseseisvalt, samal ajal, kui teie naudite oma vaba aega ja teete midagi muud. Tänu ebakorrapärasele liikumismustrile, niidab robotniiduki R80Li tõhusalt, usaldusväärselt ja murule rattajälgi jätmata kuni 800 m² muruplatsi. Alati on tulemuseks suurepäraselt hooldatud muru.

Lihtsalt paigaldatav. Kui vaja, käib robotniiduk end ise jaamas laadimas. Lihtsalt paigaldatav piirdekaabel märgistab ära niiduala.

Robotniiduki teravad lõiketerad niidavad muru vaid väheke ja niitmisjäägid jäävad murule väetiseks. Põhjakaitse tagab parema terade kaitse rasketes tingimustes. Niidukõrgust on võimalik reguleerida 2 kuni 5 cm vahel pöördnupu abil. Oma 8 kg raskuse juures saab robotniiduk hakkama kuni 25% kallakutel.

Niiduki seadistamine on uskumatult lihtne ja kiire. Suur juhtpaneel võimaldab valida erinevaid niiduaegasid- ja päevi. Juhtpaneeli kasutamine on lihte ja arusaadav. Pärast seadistamist alustab R80Li määratud ajal ise niitmist, isegi siis kui vihma sajab.

 

Võimas ja lihtsalt hooldatav Li-Ion 18 V /1,6 Ah aku tagab usaldusväärse ja energiasäästliku töö. Robotniiduk R80Li töötab väga vaikselt ja ei tekita heitmeid.

Eriti tundlikud kokkupõrkeandurid ja piirdekaabel aitavad robotniidukil aias vältida takistusi. Tõste-ja kallutusandurid ning suur ruum terade ja korpuse vahel garanteerivad täiendava turvalisuse inimestele ja loomadele. Näiteks muruniiduki ülestõstmisel lülituvad lõiketerad automaatselt välja, et vältida ohtu. Tänu suurele ja kergelt ligipääsetavale “Stop” nupule on võimalik robotniiduki tööd peatada igal ajal.

R80Li on paindlik ja tänu sellele sobib ta peaaegu igat tüüpi aeda. On võimalik kasutada kahte erinevat niitmise alustamise punkti, mis tagavad ühtlasema niidutulemuse ka keerulisematel murupindadel.

Niidukiga Gardena R80Li on komplektis kaasas: laadija, toitekaabel, piirdekaabel 200 m, klambrid 400 tk, varuterad 3 tk, liitmikud ja ühendused.

 

Tehnilised andmed
Võimsus
Maks. tööala 800 m²
Mootori tüüp Harjadeta
Akude arv 1
Aku tüüp Liitium-ioon
Aku pinge 18 V
Akumaht 1,6 Ah
Laadimisaeg 1h 10min
Tööaeg 1 h
Niidusüsteem
Tera tüüp 3 pöörlevat tera
Terade arv 3
Niidulaius 17 cm
Niidukõrgus 20-50 mm
Tera kiirus 2900 rpm
Niitmismeetod Ebakorrapärane
Niidukiirus 24 m/min
Murusensor Ei
Vihmasensor Ei
Maks. lubatud kalle 25 %
Maks. hallatavad alad 2
Standarvarustus ja paigaldus
Kaabli pikkus 200 m
Kinnitusnaelad 400
Laadimisjaam Jah
Laadimisjaama kaitsekate Ei
Bluetooth Ei
Garantii 2 aastat
Turvalisus
Takistusandurid Jah
Tõstmisandurid Jah
Põrkesensor Jah
Avarii Stopp Jah
PIN kood Jah
Alarm Jah
Müratase 58-60 dB(A)
Üldmõõtmed
Kaal aku(de)ga 7,5 kg
Mõõdud (PxLxK) 580x460x255 mm

Kokkusobivad tooted