GARDENA R70Li (700 m²)

GARDENA R70Li (700 m²)

Tootja: Gardena
Mudel: Gardena R70Li
Saadavus:
Laos
Hind: 1 299.00€ Maksudeta: 1 082.50€
Kirjeldus

GARDENA uuenduslik robotniiduk R70Li niidab teie eest: see niidab muru ise, teie saate samal ajal nautida vaba aega või tegeleda muude asjadega.

Tänu vabale ja loomulikule liikumisele niidab R70Li kuni 700 m² pindalaga muru – efektiivselt, usaldusväärselt ja ilma rööpaid jätmata. Tulemuseks on alati täiuslikult hooldatud muru.


Tehnilised põhiandmed

 

Tarnekomplekt

Aku mahtuvus 1,6 Ah   Laadimisalus
Lõikelaius 17 cm   Toiteplokk
Lõikekõrgus 20 – 50 mm   Piirdetraat – 200 m
Soovituslik pindala 700 m²   Kinnitusklambrid – 400 tk
Aku tööaeg 1 h   Varuterad – 3 tk

 

Ülevaade niidukist

 

Uuenduslik robotniiduk GARDENA R70Li niidab teie eest: see niidab muru ise, teie saate samal ajal nautida vaba aega või tegeleda muude asjadega. Tänu vabale ja loomulikule liikumisele niidab R70Li kuni 700 m² pindalaga muru – efektiivselt, usaldusväärselt ja ilma rööpaid jätmata. Tulemuseks on alati täiuslikult hooldatud muru.

Vajadusel laeb robotniiduk end laadimisjaamas ise. Lihtsalt paigaldatav piirdekaabel määratleb ala, kus R70Li niidab.

See lõikab murulibled teradega, mis on teravad nagu žilett; lõigatud murulibled jäävad loodusliku väetisena murule (multšimispõhimõte). Põhjaplaat tagab terade parema kaitse rasketes tingimustes. Niidukõrgust saab pöördnupu abil hõlpsalt reguleerida vahemikus 2-5 cm.

Programmeerimine on uskumatult lihtne ja kiire. Suurel seadistuspaneelil saab seadistada erinevad niitmisajad ja -päevad. Menüüs liikumine on lihtne ja mugav. Pärast programmeerimist käivitub R70Li seadistatud aegadel ise, sealjuures ka vihma ajal.

 

Võimas ja lihtsalt hooldatav 18 V /1,6 Ah liitiumioonaku tagab töökindluse ja energiasäästlikkuse. R70Li töötab väga vaikselt ega tekita heiteid.

Ülitundlikud kokkupõrkeandurid ja piirdekaabel kaitsevad niidukit R70Li aias leiduvate takistuste eest. Tõste- ja kaldeandurid ning suur vahe korpuse ja terade vahel tagavad inimestele ja loomadele suurema ohutuse. Näiteks niiduki ülestõstmisel seiskuvad terad kohe, ennetades nii vigastuste teket. Robotmuruniidukit saab igal ajal seisata suure ja lihtsalt ligipääsetava stoppnupu abil.

R70Li on paindlik ja sobib seetõttu hästi peaaegu iga aiatüübiga. Tänu oma kaheksakilosele raskusele tuleb tugev niiduk toime kuni 25% kallakutel. Sekundaarsete alade jaoks on niidukil 2 kaugkäivitusnuppu, mis tagavad ühtlase niitmise isegi keerulise muru korral.

Niidukiga Gardena R70Li on komplektis kaasas: laadija, toitekaabel, piirdekaabel 200 m, klambrid 400 tk, varuterad 3 tk, liitmikud ja ühendused.

 

Tehnilised andmed
Võimsus
Maks. tööala 700 m²
Mootori tüüp Harjadeta
Akude arv 1
Aku tüüp Liitium-ioon
Aku pinge 18 V
Akumaht 1,6 Ah
Laadimisaeg 1h 10min
Tööaeg 1 h
Niidusüsteem
Tera tüüp 3 pöörlevat tera
Terade arv 3
Niidulaius 17 cm
Niidukõrgus 20-50 mm
Tera kiirus 2900 rpm
Niitmismeetod Ebakorrapärane
Niidukiirus 21 m/min
Murusensor Ei
Vihmasensor Ei
Maks. lubatud kalle 25 %
Maks. hallatavad alad 2
Standarvarustus ja paigaldus
Kaabli pikkus 200 m
Kinnitusnaelad 400
Laadimisjaam Jah
Laadimisjaama kaitsekate Ei
Bluetooth Ei
Garantii 2 aastat
Turvalisus
Takistusandurid Jah
Tõstmisandurid Jah
Põrkesensor Jah
Avarii Stopp Jah
PIN kood Jah
Alarm Jah
Müratase 58-60 dB(A)
Üldmõõtmed
Kaal aku(de)ga 7,5 kg
Mõõdud (PxLxK) 580x460x255 mm

Kokkusobivad tooted