Muu vajalik

Metsatööriistad ja abivahendid

Kui sul on kirves ja saag, siis saad Sa metsas hakkama. Aga võime teha Sinu elu olliselt kergemaks ja pakkuda veel hulga häid metsatööriistu. Allpool on valik ja kui need aitavad sul metsas tõhusamalt töötada, siis meil on need olemas.

 

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Pussnuga koos teritajaga
  Universaalne pussnuga koos teritajaga Kauakestev kõrge kvaliteediga tera Intergreeritud teritaja terakaitsmes Liida kaks terakaitset kokku või muuda nad sobivaks ka vasakukäelistele   ..
  Maksudeta: 7.08€ 8.50€
 • Töömehe pussnuga
  Töömehe pussnuga Paljude kasutusvõimalustega nuga koos plastiktupega Ergonoomiliselt kujundatud käepide ja sõrmede kaitseks tehtud süvend Roostevabast terasest tera pikkus on 100 mm   ..
  Maksudeta: 7.92€ 9.50€
 • Meistrinuga koos teritajaga
  Meistrinuga koos teritajaga Lühem tera täpsust nõudvate tööde jaoks. Intergreeritud teritaja terakaitsmes Liida kaks terakaitset kokku või muuda nad sobivaks ka vasakukäelistele Ergonoomiline 3-komponentne käepide   ..
  Maksudeta: 10.00€ 12.00€
 • Universaalnuga
  Kõrge kvaliteediga tera ja ergonoomiline käepide Kauakestev kõrge kvaliteediga tera Intergreeritud teritaja terakaitsmes Liida kaks terakaitset kokku või muuda nad sobivaks ka vasakukäelistele Ergonoomiline 3-komponentne käepide   ..
  Maksudeta: 10.00€ 12.00€
 • Puusepanuga koos teritajaga
  Pussnuga koos peitli ja teritajaga Kauakestev kõrge kvaliteediga tera Töötab ka peitlina Intergreeritud teritaja terakaitsmes Liida kaks terakaitset kokku või muuda nad sobivaks ka vasakukäelistele Ergonoomiline 3-komponentne käepide   ..
  Maksudeta: 11.67€ 14.00€
 • Töönuga viiliga
  Kauakestev kõrge kvaliteediga tera koos viiliga Kauakestev kõrge kvaliteediga tera Töötab ka viilina Intergreeritud teritaja terakaitsmes Liida kaks terakaitset kokku või muuda nad sobivaks ka vasakukäelistele Ergonoomiline 3-komponentne käepide   ..
  Maksudeta: 11.67€ 14.00€
 • Xsharp™ kirve-ja noateritaja
  Fiskars Xsharp™ pakub asendamatut lisaväärtust iga inimese aiatööristadele oma mugava kuju ja mõlemakäelise kasutamisvõimaluse poolest. Teritaja lihtsasti kasutatav mehhanism ja tugeva keraamilise terituskivi sooned tagavad optimaalse lõike..
  Maksudeta: 12.92€ 15.50€
 • Aiakindad SIZE 10
  Roosipõõsaste lõikamisel, kaevamisel või puude raiumisel kulub igale aednikule ära üks hea paar aiakindaid. Hingavatest materialidest valmistatud ning mõnusalt sobivad peopesast tugevdatud Fiskars aiatöökindad annavad kindla haarde ning pakuvad..
  Maksudeta: 15.00€ 18.00€
 • Aiakindad SIZE 8
  Roosipõõsaste lõikamisel, kaevamisel või puude raiumisel kulub igale aednikule ära üks hea paar aiakindaid. Hingavatest materialidest valmistatud ning mõnusalt sobivad peopesast tugevdatud Fiskars aiatöökindad annavad kindla haarde ning pakuvad..
  Maksudeta: 15.00€ 18.00€
 • WoodXpert tööriistavöö
  FISKARS tööriistavöö kindel konstruktsioon ning disain pakuvad ergonoomilist tuge seljale kummardamisel ja raskete esemete tõstmisel. Vöö Quiklock Tri-Glide kinnitused tagavad kiire ja lihtsa tööriistade vööle kinnitamise ning lahti võtmise, kui neid on vaja kasutada. Univ..
  Maksudeta: 19.25€ 23.10€
 • Helicoidal puulõhkumiskiilu vahetatav pea
  Vahetatav kiilu pea Kasutamiseks lõhkumiskiilule Safe-T Väga vastupidavast polüamiidist sisu + metallist võru   ..
  Maksudeta: 19.58€ 23.50€
 • WoodXpert tõstekonks taskuga
  Uuendatud Fiskars WoodXpert palgikonksul on silmapaistev oranž SoftGrip käepide, mis kaasab kõik viis sõrme ning on tõstmise ajal mugavam. Tööriista ergonoomiline kerge boorterasest konks koos toetavate hammastega võimaldab palke lihtsalt haarata. Palgikonksuga on kaasas ka vastupidav ümbris, mi..
  Maksudeta: 24.17€ 29.00€
 • Puulõhkumiskiil
  Lõhkumiskiil Keerja kujuga, mis aitab lõhestada pakku veelgi kergemalt; pole tarvis kasutada erinevaid kiile. Ümar pea, et vältida kiilu killustumist Tagasitulekut takistavad sooned Sepistatud teras: C40, kõvadus: 36-42 HRC ..
  Maksudeta: 25.83€ 31.00€
 • WoodXpert haarats taskuga
  FISKARS palgihaarats võimaldab tõhusalt ühe käega palke ning halge tõsta ja keerata. Uuendatud WoodXpert haaratsi disain pakub kätele suuremat mugavust ja kontrolli. Tööriista oranž SoftGrip käepide võimaldab haaramisel kasutada kõiki viit sõrme ning püsib kindlalt ja mugavalt käes. Teravaid..
  Maksudeta: 30.83€ 37.00€
 • WoodXpert langetuslabidas M
  Fiskars WoodXpert keskmise suurusega tõstekonksuga lagetuslabidas aitab kaasa nii puu langetamisel, kui ka palkide sorteerimise ja transpordi juures. Uuendatud labidaots on optimeeritud aitama kaasa puu turvalisele langetamisele ning see tööriist koos WoodXpert palgikonksuga aitab hoida l..
  Maksudeta: 44.17€ 53.00€
 • Helicoidal puulõhkumiskiil
  Helicoidal lõhkumiskiil SAFE-T Väga vastupidav polüamiidist löögipea + metallist võru Vähendab osakeste või kildude lendamise võimalust: ei vaja kiilu pea hooldamist Vähendab vigastuse riske ..
  Maksudeta: 45.00€ 54.00€
 • WoodXpert langetuslabidas L
  Fiskars WoodXpert tõstekonksuga langetuslabidas on lisaks puu langetamisele abiks ka palkide sorteerimise ja transpordi juures. Nendele töödele aitavad kaasa tööriista eemaldatav palgikonks, uuendatud mugav SoftGrip käepide ning kergem torukujuline teraskonstruktsioon, mis muudavad tööriista met..
  Maksudeta: 61.67€ 74.00€
 • Paku lõhkuja
  Fiskars Log Splitter is a highly innovative and cleverly designed tool for splitting logs effectively, effortlessly and safely. It uses a variable weight - removable 1kg counter weight which moves inside its robust long lasting steel tube as it strikes against the hardened wedge at the business end...
  Maksudeta: 75.83€ 91.00€