Käsitsi

Ära jää lumevangi!

Sa ju tead, et kui puhub põhjatuul ja temperatuur langeb alla nulli, on lund oodata. Kui see lõpuks tuleb, peavad sul olema õiged tööriistad käepärast, et hoida hoov puhas ning trepid jää- ja lumevabad. Talvetööde lihtsustamiseks on erinevad lumekoristusvahendid, et sa ei jääks lumevangi ja majaesine oleks ohutu.

Oleme välja noppinud laia valiku FISKARS lumetööriistu - sahad, lumelabidad, -lükkajad ja -rullid, et teha teie töö võimalikult lihtsaks.

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Jääkaabits Solid
  Fiskars Solid jääkaabits. Funktsionaalne vahend jää eemaldamiseks auto akendelt. Tugev ja vastupidav.   ..
  Maksudeta: 4.75€ 5.70€
 • Autolabidas Solid
  FISKARS Solid autolabidas onvastupidav ja funktsionaalne vahend lumekühveldamiseks. Kompaktne disain ja sobib ideaalselt igasse autosse. ..
  Maksudeta: 10.42€ 12.50€
 • Jääkaabits ja hari SnowXpert ™
  Fiskars SnowXpert™. Ühendades uuendusliku disaini ja materjali on võimalik meie jääkaabitsa ja harjaga kergelt ja tõhusalt puhastada aknaid iga ilmaga. Lumetööriist on kahepoolne ja elastsete harjastega, mis on kriimustamiskindlad. Jääkaabist on varustatud kahe labaga ja sellelt on hõlbus eemald..
  Maksudeta: 14.08€ 16.90€
 • QuikFit lumelabidas (ilma varreta)
  Tuntud uuenduslike ideede poolest on Fiskars loonud aiatööriistad, mis kehtestavad uued standardid aiatööriistade tootmises. Tugevad, kerged ning kõrgetasemelised tööriistad muudavad aiatööd loomingulisemaks ja nauditavamaks. Ideaalne tööriist lume lükkamiseks Kühvel PP plast..
  Maksudeta: 15.00€ 18.00€
 • Autolabidas Light alumiinium
  Mitmeotstarbeline labidas väikesteks õuetöödeks igal aastaajal. Tänu labida kompaktsele suurusele, terasest varrele ja alumiiniumist labale, on labidat kerge transportida ja igaks juhuks auto pagasiruumis hoida. Väikese labida kerge alumiiniumist laba ning terasest vars muudavad sell..
  Maksudeta: 16.58€ 19.90€
 • Kerge autolabidas
  Kerge autolabidas. Plastikuga kaetud alumiiniumist vars Aluminiumist laba ..
  Maksudeta: 16.58€ 19.90€
 • Autolabidas SnowXpert™
  Fiskars SnowXpert™. Tänu roostevabast terasest terale ja ülikerge komposiitstruktuurile kestab labidas kauem kui teised sarnased tööriistad. See puhastab kergelt isegi jäätunud lume. Komposiitstruktuur muudab labida vastupidavaks. Tööriist on imekerge ja mugavas suuruses. Tugevdatu..
  Maksudeta: 16.67€ 20.00€
 • Matka- ja autolabidas
  Matka- ja autolabidas Kerge labidas matkamiseks ja aias kasutamiseks Ei upu Alumiiniumist laba on jäik ja peab hästi vastu suurtele koormustele Kaheksatahuline vars parima haarde saavutamiseks Plastikust (PP) käepide on vastupidav ka madalatel temperatuuridel ..
  Maksudeta: 19.33€ 23.20€
 • Jääraud
  Jääraud FISKARS. Värvitud tera on valmistatud boorterasest Puidust vars Suurepärane tööriist jää raiumisel ja puude koorimisel ..
  Maksudeta: 22.50€ 27.00€
 • Lumelabidas SnowXpert™
  Fiskars SnowXpert™ lumelabidal on kerge alumiiniumist vars ning oranž käepide heaks haardeks. Ergonoomiline käepide on kindel ja mugav ka kinnastega töötamiseks ning polüpropüleenist labidaosa on piisavalt jäik nii kerge kui ka raskema lume eelmadamiseks hoovis, auto ümbert või keerulisemates pa..
  Maksudeta: 23.33€ 28.00€
 • Lumelabidas SnowXpert™ valge
  Trendikal valget värvi Fiskars SnowXpert labidal on kerge alumiiniumist vars ja oranž krobelisest plastikust käepide. Ergonoomilise disainiga käepide pakub mugavat ja kindlat haaret ka paksude kinnastega ning tugevdatud polüpropüleenist plastikust labidapea on kerge, kuid piisavalt jäik, et ..
  Maksudeta: 23.33€ 28.00€
 • Lumelaud SnowXpert™
  Fiskars SnowXpert™ lumelabidal on kerge alumiiniumist vars ning oranž käepide heaks haardeks. Ergonoomiline käepide on kindel ja mugav ka kinnastega töötamiseks ning polüpropüleenist labidaosa on piisavalt jäik nii kerge kui ka raskema lume eelmadamiseks hoovis, auto ümbert või keerulisemates pa..
  Maksudeta: 29.17€ 35.00€
 • Lumelaud SnowXpert™ valge
  Labida disain tagab selle, et lume saab lükata lihtsalt hunnikusse, ilma kühveldamata. See on ideaalne tööriist väiksematesse hoovidesse ja trepiastmete puhastamiseks. Nii nagu teistelgi SnowXpert sarja tööriistadel on ka sel tööriistal uus patendeeritud labidadisain, mis sisaldab terasest latti..
  Maksudeta: 29.17€ 35.00€
 • Lumelaud pikk SnowXpert™
  Fiskars SnowXpert™ kumeral lumelaual on pikk alumiiniumist vars, mis sobib kergemate lumekihtide tõstmiseks ning lume lükkamiseks. Labida kuju tagab, et lume saab korraga hunnikutesse lükata, ilma liigse labidatööta. Seega sobib tööriist hästi väiksemate hoovide ja treppide puhastamiseks. Nagu t..
  Maksudeta: 31.25€ 37.50€
 • Lume- ja viljakühvel
  Fiskars lume- ja viljakühvel. Kühvlilaba on valmistatud väga kõrgekvaliteediga alumiiniumist Vars on tehtud kasepuidust Käepide polüpropüleenist ..
  Maksudeta: 34.92€ 41.90€
 • Kerge lumelaud
  Kerge lumelaud. Plastikuga kaetud alumiiniumist vars Aluminiumist laba ..
  Maksudeta: 37.50€ 45.00€
 • Lumesahk SnowXpert™
  Fiskars SnowXpert saha survevalu abil vormitud laba on stabiilne ja kergekaaluline, käepide on muudetud ergonoomilisemaks, pikk ja jäme torukujuline terasest käepide ning uus terav serv muudavad tööriista sobilikuks kiireteks ja efektiivseteks lumetöödeks suurtes hoovides ja muudes avatud ruumides. ..
  Maksudeta: 47.50€ 57.00€
 • Lumesahk SnowXpert™ valge
  Fiskars SnowXpert™ lumelaua survevalu kühvel on stabiilne ja kerge, sellel on täiustatud ergonoomiline käepidemenurk, pikk vastupidav terasest käepide ning uus lõikeäär. Kõik vajalik selleks, et tagada tõhus lumetöö suuremates aedades ja hoovides. Tööriist on trendikat valget värvi ning patendee..
  Maksudeta: 47.50€ 57.00€
 • Lumesahk Proff
  Saha survevalu abil vormitud laba on stabiilne ja kergekaaluline, terasest tugevdatud labidaosa muudab selle jäigemaks ning tõstab vastupidavust, tagades parema ja pikemaajalise töökindluse. Polüetüleen plastikust sahk on terastorudest raamistikul Keevitatud serv Uus pinnastruktuur..
  Maksudeta: 94.17€ 113.00€