Kõblas ja kobesti

Pinnasehooldus

Kõik aednikud teavad, kui oluline on hea muld ja pinnas. Kui kaevad, kobestad või õhutad pinnast, kõplad või paned seemneid maha, pead maapinda ettevaatlikult töötlema. FISKARSIL on õige valik kergeid ja ergonoomiliselt disainitud tööriistu, mis võimaldavad vaevatult teha ka delikaatsemaid mullatöid.

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Solid kobesti
  Fiskars Solid kobesti on ideaalne tööriist pinnase kultiveerimiseks ja peenarde ette valmistamiseks. Kultivaatori vars on valmistatud kergest alumiiniumist, tööriista tera on valmistatud tugevdatud süsinikterasest, mis tungib läbi ka kõige kõvemast pinnasest ning valmistab selle et..
  Maksudeta: 12.42€ 14.90€
 • Solid kõblas
  Fiskars Solid kõblas on ideaalne tööriist umbrohu eemaldamiseks. Kitsama poole servad tungivad aga hästi läbi pinnasekooriku. Kõplal on vastupidav pea ning tugev alumiiniumist vars. Fiskars Solid kõblas on kindel ja vastupidav valik kõikideks kõplamistöödeks sinu aias.  ..
  Maksudeta: 12.42€ 14.90€
 • Solid pinnasereha
  Pinnasetöödeks mõeldud Fiskars Solid pinnasereha sobib hästi mulla kobestamiseks peenarde valmistamisel ning üldisteks aiatöödeks, alates maaharimisest, lehtede ja prahi riisumisest kuni aedvilja- ja lillepeenarde valmistamiseni välja - lühidalt öeldes, väga mitmekülgne tööriist. F..
  Maksudeta: 12.42€ 14.90€
 • Ergonomic kobesti
  Kerge tööriist mulla kobestamiseks ning lille- ja aedviljapeenarde valmistamiseks. Selle tera on valmistatud tugevdatud süsinikterasest, mis lõikab vaevata läbi pinnase ning valmistab maapinna istutustöödeks ette. Kobestil on plastikust kattega tugevdatud alumiiniumist vars, ..
  Maksudeta: 18.33€ 22.00€
 • Ergonomic kõblas
  Fiskarsi Garden Light rohimiskõblas on kerge ja väga tõhus tööriist umbrohu eemaldamiseks lille- ja aedviljapeenardest ning mulla kobestamiseks ja harimiseks. Oma terava roostevabast terasest teraga on tööriist sobiv nii rohimiseks kui ka kõplamiseks. Kõplal on plastikust kattega tuge..
  Maksudeta: 18.33€ 22.00€
 • Ergonomic peenrareha
  Fiskarsi Garden Light tööriistade perekonda kuuluvad tööriistad, mis vähendavad selja pingesolekut ning kergendavad aiatöid. Garden light tööriistad on kerged, plastikkattega alumiiniumvartega ning optimaalse haarde jaoks varustatud ergonoomiliste käepidemetega või tilgakujuliste käepide..
  Maksudeta: 18.33€ 22.00€
 • Fiskars Light kitsas pinnasereha
  Fiskars Light roosireha sobib pinnase või multši rehitsemiseks ja laiali jaotamiseks väikestel aladel ja taimede all. Tööriista on kerge ja mugav kasutada kõigil aednikel ning isegi kitsastes oludes ja väikestes aedades, kuna see on kergest alumiiniumist ja väikese suurusega. T..
  Maksudeta: 18.33€ 22.00€
 • Fiskars Light kobesti
  Fiskars Light kultivaator on tihke pinnase kobestamiseks. Tööriista on kerge ja mugav kasutada kõigil aednikel ning isegi kitsastes oludes ja väikestes aedades, kuna see on kergest alumiiniumist ja väikese suurusega. Teravad roostevabast terasest piid tungivad kultiveerimis..
  Maksudeta: 18.33€ 22.00€
 • Fiskars Light kõblas
  Fiskars Light kõbla on mõeldud umbrohu eemaldamiseks juurviljapeenrast ja suurematelt aladelt. Tööriista on kerge ja mugav kasutada kõigil aednikel isegi kitsastes oludes ning väikestes aedades, kuna see on kergest alumiiniumist ja väikese suurusega. Terav roostevabast tera..
  Maksudeta: 18.33€ 22.00€
 • Fiskars Light pinnasereha
  Fiskars Light pinnasereha peenarde ettevalmistamiseks, pinnase tasandamiseks, puhastamiseks ja laiali jaotamiseks. Vastupidav tugevdatud terasreha 14 piiga, mis võimaldavad suuremate alade rehitsemist. Tööriista on kerge ja mugav kasutada kõigil aednikel ning isegi kitsastes ol..
  Maksudeta: 18.33€ 22.00€
 • Fiskars Light umbrohunuga
  Fiskars Light umbrohunuga on disainitud umbrohu eemaldamiseks siseõuest või kitsastest kohtadest juurvilja- või lillepeenras.Tööriista on kerge ja mugav kasutada kõigil aednikel ning isegi kitsastes oludes ja väikestes aedades, kuna see on kergest alumiiniumist ja väikese suurusega. ..
  Maksudeta: 18.33€ 22.00€