Meist

like

Rõhk on Stiga ja Fiskars toodetel, süda kuulub robotniidukitele

Stifi.ee eesmärk on pakkuda igas majapidamises vajaminevaid kvaliteetseid töö- ja köögiriistu, laias nomenklatuuris ja parima hinnaga. Meie eriliseks armastuseks on robotniidukid, usume, et meie poes olev valik on suurim, siin on neid võimalik kerge vaevaga kõrvutada ja võrrelda. Stifi.ee veebipood on lihtne, mugav ja turvaline.

like

Säästad aega

Kasutades stifi.ee veebipoodi säästad aega mitmel rindel - toodete valimisel, kus oleme teinud erinevate parameetrite võrdlemise lihtsaks; soetamisel, kus e-poe mugavus ja kiirus ei ole võrreldav kaubanduskeskuse või ehitusmaterjalide kauplusega; kohaletoimetamisel, mis üldjuhul toimub ühe kuni kolme tööpäeva jooksul.

like

Garantii ja tagastus

Stifi.ee e-poest ostes on võimalus kaup tagastada 14 päeva jooksul vastavalt seaduses ette nähtud korrale. Kõikidel toodetel on tootja- või maaletoojapoolne garantii 2 aastat.

like

Kohaletoimetamine

Alates 100 eurosest ostust on kohaletoimetamine Sinu lähimasse pakiautomaati tasuta. Mis pakiautomaati ei mahu, toob kätte kuller. Kaup toimetatakse üldjuhul kätte 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist.